Звідки з’явився і чому зник 3G-інтернет у Черкасах?

Звідки з’явився і чому зник 3G-інтернет у Черкасах?

На дисплеях мобільних гаджетів 23 січня черкащани помітили появу значка 3G-інтернету. Бурхливе обговорення появи швидкісного зв’язку розгорнулося у соцмережах та на місцевому форумі, пише ВІККА

“Ловили” довгоочікуваний 3G у різних районах міста, проте – лише тимчасово. Як повідомлялося раніше, оператори мобільного зв’язку прогнозують появу 3G у Черкасах не раніше другої половини 2017 року. А Міністерство оборони України взагалі планує вивільнити необхідний для запуску 3G радіочастотний ресурс лише у січні 2018-го, тобто через рік.

Появу значка 3G на дисплеях мобільних пристроїв у черкаських абонентів lifecell пояснили vikka.ua у прес-службі оператора зв’язку.

“Використання радіочастотного ресурсу на високих швидкостях 3G в Черкасах поки що закрито. Наразі триває технічний процес активного розгортання мережі третього покоління 3G+ у місті та області. Поява 3G значка на дисплеї мобільного гаджету викликано саме цими технічними процесами”, – зазначили у прес-службі оператора.

Згідно з повідомленням, під час інтеграції базової станції на контролер радіомережі RNC (Radio Network Controller) можлива тимчасова заміна значка EDGE на 3G на телефонах абонентів.

“Після закінчення інтеграції на базовій станції технічні фахівці мобільного оператора блокують 3G-частину на RNC до моменту отримання дозволу від Міністерства оборони та Українського державного центру радіочастот”, – додали у компанії.

Залиште коментар