10 травня канівчан вчитимуть користуватися громадським бюджетом

10 травня канівчан вчитимуть користуватися громадським бюджетом

10 травня 2017 року в Каневі відбудеться семінар «Бюджет міських ініціатив м. Канів» з представниками органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу, робочої групи з розробки Положення бюджету участі, місцевих жителів, громадських організацій, ЗМІ та експертів проекту, пише ДЗВІН. 

Нагадаємо, що в Каневі в 2016 році вже проходив конкурс громадських проектів, котрий мав свої недоліки на всіх етапах реалізації ініціативи. Цього ж року місту Канів буде надана підтримка у впровадженні Громадського бюджету в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» у частині надання допомоги у запровадженні бюджету участі в українських містах у рамках компоненту «Посилення практики участі громадян у бюджетному процесі на місцевому рівні в Україні», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД).

Під час проведення семінару будуть обговорені питання щодо посилення практики участі громадян у бюджетному процесі за рахунок використання сучасного елементу демократичного управління – бюджету участі.

Громадський бюджет – механізм, який дає громадянам можливість брати участь у розподілі частини бюджетних коштів міста шляхом подання власних проектів з благоустрою свого міста.

Захід організовано ГО «НОВА Енергія» за підтримки Канівської міської ради. Проект реалізується ВГО «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» (ІБСЕД) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку(USAID). Розробник електронної системи – ГО SocialBoost.

Залиште коментар