Міський голова Черкас підписав Картину Миру

Міський голова Черкас підписав Картину Миру

Від імені усіх черкащан міський голова Анатолій Бондаренко долучився до своєрідної естафети між обласними центрами України, поставивши свій підпіс на Картині Миру, яка  символізує карту нашої держави, уособлюючи її в обличчях зображених на ній українцях. Про це повідомляє прес-служба Черкаської міської ради. 
Учора, в понеділок, 7 серпня,  організатори Всеукраїнської культурно-мистецької патріотичної акції «Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну» привезли до Черкас Картину Миру, представивши її на Соборній площі містянам та гостям нашого міста.
Вона за розміром – 4 на 5 метрів, була створена торік дітьми та дорослими з усієї України, і занесена до Національного реєстру Книги рекордів України. Картина складається з пазлів, на яких зображено усміхнені обличчя українців.
Також під час цього заходу було проведено аукціон з продажу картин місцевих художників під гаслом «Мистецтво лікує», частина зібраних коштів від яких буде передана на допомогу воїнам АТО, які потребують лікування та реабілітацію.
Організатором виступає громадська організація «Ти не один», які проводять аналогічні акції у всіх обласних центрах України. Проект фінішує 24 серпня на День Незалежності у прифронтовому місті Покровськ Донецької області, де буде підбито підсумки та відзначено учасників

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар