22 березня у Черкасах проведуть загальноміський день благоустрою

22 березня у Черкасах проведуть загальноміський день благоустрою

У рамках щорічної загальнодержавної акції «За чисте довкілля» у Черкасах з 22 березня до 22 травня триватиме двомісячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану. Тоді як 22 березня оголошується загальноміський день благоустрою.

Це передбачено рішенням, яке сьогодні затвердили члени виконавчого комітету.

У зазначеному документі доручено директорам департаментів Черкаської міської ради організувати силами комунальних підприємств, організацій, установ та закладів виконання робіт із наведення належного санітарного стану на закріплених та прилеглих територіях.

А також – взяти під персональну відповідальність проведення робіт із благоустрою, санітарної очистки і озеленення територій підвідомчих підприємств, організацій, установ та закладів.

Міська влада запрошує всіх небайдужих черкасців приєднатись до генерального прибирання міста. А саме: прибережної смуги Дніпра, схилів по вул. Гагаріна, лісопаркової зони по вул. Генерала Момота та Соснівки. Також звертається до приватних підприємств, установ і організацій різної форми власності, комітетів самоорганізації населення взяти участь у загальноміському суботнику і здійснити санітарну очистку та благоустрій на прилеглих територіях.

Долучаться до спільної справи також керівництво Черкаської міської ради, депутати та працівники міськвиконкому, за кожним департаментом та управлінням буде закріплена окрема територія.

Усе сміття, зібране під час суботника у місцях загального користування, буде вивезено спеціалізованою технікою, яку забезпечує міська влада.

Залиште коментар