Старшого сина горе-матері з Черкас забрали до реабілітаційного центру (відео)

Старшого сина горе-матері з Черкас забрали до реабілітаційного центру (відео)

В жахливих умовах живуть малолітні хлопчики у Черкасах по вулиці Вергая, 34. Купи брудного одягу, антисанітарія, сморід – в усьому цьому мешкають діти. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції в Черкаській області.

Такий безлад й застали патрульні, коли привели додому 4-річну дитину, яку виявили 18 березня на вулиці Сумгаїтській.

“Хлопчик ледь не втрапив під колеса автомобіля, я його зупинила на дорозі і зараз, разом з ним, знаходжусь поруч Палацу Молоді”, ― повідомила на спецлінію 102 заявниця.

Прибувши на місце виклику, патрульні посадили малого до службового автомобіля й почали спілкуватися, аби бодай щось дізнатися з його даних.

У свої чотири рочки Олексій дуже компанійський, любить гратися і добре запам`ятав, як колись бував у парку розваг для дітей, що знаходиться в одному з торговельних центрів по вулиці Сумгаїтській.

“Це й допомогло нам з`ясувати, де живе малий. Оскільки хлопчик був у брудному одязі, ми вмовили його піти додому перевдягнуться. Умова була така: він покаже нам дорогу до будинку і вже у чистому одязі, ми повернемося до парку розваг”, – розповіла поліцейська.

Взявши за руки поліціянтів, Олексійко повів їх дорогою якою йшов.

Зайшовши до квартири, бо двері були навстіж відчинені, поліцейських вразило побачене: по брудній підлозі, зовсім голе, повзало немовля. Господарки ж удома правоохоронці не застали.

Тоді патрульні забили на сполох. Звернулися до сусідів, аби ті допомогли з їжею для голодних малюків, а горе-матір за пів години знайшли працівники ювенальної служби ГУНП в Черкаській області, які також приїхали на місце події.

Своєї хати 21-річна жінка не ховала. Каже, – з чоловіком не живе і буває прикладається до чарки. Тоді від неї також тхнуло алкоголем.

“Ну з ким не буває, ну випила. Ну не встигла я прибрати. Ви вже тут стільки знаходитесь, могли б і попідмітати!”, ― заявила жінка поліцейським.

На даний час хлопчиками займаються соціальні служби. Старший перебуває в Центрі соціально-психологічної реабілітації, де пройде обстеження з метою встановлення його фізичного і психологічного стану. Найменшого, поки що, залишили матері.

Залиште коментар