У парку Хіміків продовжують незаконне будівництво: навіть правоохоронці не зупинили свавілля

У парку Хіміків продовжують незаконне будівництво: навіть правоохоронці не зупинили свавілля

Керівництво КП “Дирекція парків” звернулось до всіх можливих правоохоронних органів задля зупинки будвництва у парку Хіміків. Про це на вранішній нараді в мерії повідомив директор комунального підприємства Володимир Стойко, повідомляє infomist.ck.ua .

За його словами, захоплення території з боку УПЦ МП почалось у понеділок – за викликом поліція це зафіксувала і зупинила будівництво.

– У середу прибув їхній представник. Інформація така: ми будуємо підземний туалет, дайте нам час до п’ятниці, ми все закопаємо, зверху буде клумба, ніхто нічого не помітить. Нібито дозвіл на це їм дала міська влада. Я кажу: вибачте, такого бути просто не може. Це парк, природо-заповідний фонд, – каже Стойко.

Вже у п’ятницю зранку будівництво продовжилось.

– Викликали всіх, кого можна. Поки служби їхали, вони вкопали два бетонних блока і провжили будівництво. Причому поведінка зухвала: мовляв, у нас усе вирішено. Дійшло до того, що я був змушений спускатись у яму, щоб не дати можливість встановлювати верхній блок і закопати все це, – обурюєтья керівник підприємства. – На туалет це ніяк не схоже. Законний спосіб з їхнього боку – це демонтаж і приведення території у першочерговий стан.

Залиште коментар