24 родини Черкащини заселилися в нові квартири

24 родини Черкащини заселилися в нові квартири

З моменту відновлення програми іпотечного кредитування 24 родини Черкащини заселилися в нові квартири. В рамках програми “Житло в кредит” клієнти ПриватБанку можуть придбати житло як на первинному, так і на вторинному ринках. В цьому році в кредит можна придбати не тільки квартири, а й приватні будинки.  
Про це повідомила прес-служба установи.
Програма кредитування передбачає найнижчі відсоткові ставки на ринку нерухомості, зручне і швидке оформлення документів на іпотеку. Кредит можна взяти на термін до 20 років. Відсоткова ставка фіксована: 17,9% річних на житло на первинному ринку, 19,9% річних – на вторинному ринку. Перший внесок становить від 25%.
“З початку 2018 року банк кредитує не тільки квартири, але й приватні будинки на вигідних і прозорих умовах, з фіксованою процентною ставкою і можливістю дострокового погашення, – говорить керівник напряму” Споживче кредитування” Володимир Ридван. – Фахівці банку допоможуть з оформленням всіх необхідних документів, тому процес покупки житла буде швидким і комфортним”.

За роз’ясненнями та консультаціями з приводу кредитування можна звернутися в будь-яке відділення ПриватБанку в Черкаській області або за телефоном 38 068 635 36 63

Залиште коментар