26 березня відзначаємо День Національної гвардії України (Фото)

26 березня відзначаємо День Національної гвардії України (Фото)

Від імені міського голови Анатолія Бондаренка, виконавчого комітету та Черкаської міської ради сьогодні гвардійців з їх професійним святом привітав заступник міського голови Ігор Кривошеєв, вручивши  почесні грамоти та відзнаки. Про це повідомляє прес-служба Черкаської міської ради.
– Це – свято мужності, самовідданості й благородства. Цими рисами володіють справжні захисники України! Це свято кожного, хто віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави і продовжує робити це нині, обороняючи рідну землю від окупантів на Сході України.  У Національній гвардії України немає випадкових людей. Я переконаний, що тут тільки справжні хоробрі чоловіки, які захищають український народ та забезпечують правопорядок. Адже сила та міць української держави – у єдності армії та народу. Дякую кожному  за ваш вибір, за вашу сміливість та відданість. Зичу  мирного неба, міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди вам та вашим родинам. А головне – перемоги,  миру та благополуччя Україні, – наголосив Ігор Анатолійович.
По завершенню урочистостей для численних гостей гвардійці продемонстрували показові виступи із застосуванням професійних навичок та зброї.
ДЛЯ ДОВІДКИ:
Сучасна Національна гвардія України – підрозділ, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України та має правоохороні функції, була створена 12-го березня 2014-го року Законом України «Про Національну гвардію України». До її складу увійшли внутрішні війська України, добровольці і патріоти, що стали на захист народу і державності України в один з найважчих моментів у новітній історії країни, посягань на її цілісність і суверинитет.
18-го березня 2015-го року, ураховуючи значення та роль Національної гвардії України у виконанні завдань із забезпечення державної безпеки та оборони держави, захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку, Президентом України був підписаний Указ № 148/2015, в якому День Національної гвардії України встановлюється як офіційне профільне свято, яке тепер щорічно відзначається 26-го березня.
В цей День ми вітаємо гвардійців і їх родини! Бажаємо їм Божого благословення, високого професіоналізму, здоров’я і стійкості!

 

Залиште коментар