Рятувальники зустрілися з головами ОТГ Черкаської області

Рятувальники зустрілися з головами ОТГ Черкаської області

23 березня у Центрі розвитку місцевого самоврядування за участі заступника голови обласної державної адміністрації Ярослава Березаня відбулась зустріч голів об’єднаних територіальних громад області, в ході якої було розглянуто питання стосовно їх розвитку та діяльності. Про це інформують в Управлінні ДСНС України у Черкаській області.

Участь в цій зустрічі також взяли заступники начальника Управління ДСНС України у Черкаській області Олександр Євпак та В’ячеслав Перевізник. Виступаючи перед присутніми, рятувальники зробили наголос на необхідності реалізації на території ОТГ заходів щодо дотримання вимог цивільного захисту та ефективного реагування на можливі негативні наслідки надзвичайних ситуацій. На думку доповідачів, сьогодні місцеве самоврядування в частині забезпечення належного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, з різних причин діє малоефективно і потребує перегляду та покращення.Під час спілкування рятувальники також довели присутнім головам громад про оперативну обстановку на території області та безпосередньо на території новостворених територіальних громад. Особливий наголос було зроблено на ефективності розвитку мережі місцевих пожежних команд, які у подальшому повинні стати основою для створення осередків безпеки, що передбачено нормативними документами функціонування ОТГ.

Водночас, представники Управління ДСНС ознайомили присутніх із досвідом інших регіонів щодо створення, функціонування та вдосконалення системи цивільного захисту та підрозділів місцевої пожежної охорони в окремих територіальних громадах. Було також розглянуто досвід функціонування аналогічних пожежно-рятувальних підрозділів в інших державах світу.У свою чергу, заступник голови обласної державної адміністрації Ярослав Березань зазначив, що альтернативи співпраці, голів територіальних громад і Служби порятунку немає. Питання безпеки які покладені на нас системою цивільного захисту повинні бути серед пріоритетних у функціонуванні кожної громади, адже у подальшому на рівні Держави, це повинно стати основою розгалуженої системи захисту населення від наслідків надзвичайних ситуацій та попередження загибелі на них людей..

IMG_9195.jpg

IMG_9226.jpg  IMG_9225.jpg

IMG_9244.jpg  IMG_9198.jpg

Залиште коментар