3 березня в Черкасах проведуть громадське обговорення щодо перейменування

3 березня в Черкасах проведуть громадське обговорення щодо перейменування

На виконання Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989, рішень комісії з питань найменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, мостів, інших споруд, розташованих на території міста, та встановлення пам’ятних знаків, меморіальних дошок у місті Черкаси від 04.11.2016 та 15.12.2016, оголошується громадське обговорення з таких питань:

– щодо найменування провулків на території обласної благодійної організації учасників війни, ветеранів праці та пенсіонерів ВАТ АЗОТ;
– щодо перейменування скверу «Молодіжний» на сквер «В’ячеслава Чорновола».
Організатор громадського обговорення: Черкаський міський голова Бондаренко А.В.
Строк, місце та час проведення заходів, спосіб подання пропозицій (зауважень):
Пропозиції (зауваження) подаються в письмовій чи електронній формах до відділу підтримки громадянського суспільства: м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36, каб. 701; тел. 32-84-45, e-mail: vpgs-ck.ua@ukr.net.
Термін прийняття пропозицій до 24.02.2017.

Пропозиції (зауваження) подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, обґрунтування поданих пропозицій (зауважень).
Круглий стіл «Щодо найменування провулків на території обласної благодійної організації учасників війни, ветеранів праці та пенсіонерів ВАТ АЗОТ та перейменування скверу «Молодіжний» на сквер «В’ячеслава Чорновола», за участі науковців та громадськості відбудеться 03.03.2017 о 15-00 (час проведення заходу може бути уточнено).
Місце проведення: м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36, каб. 206
За довідками звертатись за тел. 32-84-45.

Залиште коментар