У Каневі обговорили ідею створення “Партійного дому”

У Каневі обговорили ідею створення “Партійного дому”

Під час сьогоднішнього круглого столу, ініційованого експертами Черкаської обласної організації Комітету виборців України, активісти спільно із представниками політичних сил Канівщини обговорили ідею створення у місті «партійного дому». Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Нагадаємо, сьогодні в приміщенні комплексу «Авто-ріка» відбулося засідання круглого столу, присвячене темі протидії політичній корупції: рецепт змін від КВУ.

В ході останнього, учасники спільно із експертами обговорили доцільність та можливість створення у Каневі «партійного дому», як загального майданчика для роботи політичних сил, що працюють у місті.

Присутні погодилися, що реалізація відповідного задуму дозволить розвиватися всім політичним силам у місті (навіть тим, які не представленні у міській чи районній раді). Крім того, було акцентовано увагу на тому, що доцільно створити спільний громадський центр, у якому на ряду із партійними осередками зможуть проводити свої заходи й громадські організації.

Відтак, у підсумку, присутні дійшли висновку, що першим кроком має стати широке інформування громадськості, в тому числі і представників політичних сил міста та району про наявні у Каневі приміщення комунальної власності, які можна взяти в оренду. Наступним же кроком буде дослідження можливості створення вище згаданого «партійного дому» у мінімальному форматі, тобто для проведення конференцій, зборів, а також інших публічних заходів.

Залиште коментар