“На політичний шантаж я не піду”, – Анатолій Бондаренко

“На політичний шантаж я не піду”, – Анатолій Бондаренко

Так міський голова Анатолій Бондаренко прокоментував події, які розгортаються довкола обрання нового складу виконавчого комітету Черкаської міської ради:
“Сьогодні у міській раді триває штучне політичне протистояння. Це – велика політика, яка втручається у господарську діяльність міста. Тому й досі не ухвалений бюджет Черкас на 2018 рік. Фактично півтора місяці був «паралізований» виконком. А отже – не ухвалювались важливі для всієї громади міста рішення. Наслідки від такого політичного шантажу та  маніпуляцій кожен житель Черкас, бачить на власні очі.
Хай це лишається на совісті тих членів виконкому, які регулярно не з’являлись на засідання, хоча  були посадовими особами органів місцевого самоврядування і з міської казни отримували заробітну плату. А нині деякі депутатські фракції «сватають» знову до складу вже  нового виконкому тих же осіб, які свідомо ігнорували виконання своїх прямих обов’язків, коли були на посадах.
Більше того – прагнуть збільшити кількість заступників міського голови до дев’яти  осіб, плюс ще одного керуючого справами. А це, що б ви розуміли, по півмільйона гривень на кожного з них.  Тоді як, вважаю, цілком достатньо було б і двох-трьох заступників. Адже левова частина роботи та повноважень діяльності виконавчих органів Черкаської міської ради лежить на директорах департаментів. Тому не бачу доцільності у великій кількості заступників.
Аналогічний підхід маю і до кількості членів виконкому, склад якого, на мою думку, може  бути скорочений.
Тож заявляю прямо – на цей політичний шантаж я не піду. Людям, які себе дискредитували, – не місце в органах влади. Це моя принципова позиція, як міського голови і людини, яка живе у Черкасах, і де мешкає моя родина, вчаться діти.
Для мене найголовніше – це життя міста: аби в усіх оселях черкасців  було  тепло, вода, світло, аби сім’ї мали роботу та вчасно отримували заробітну плату.
Громада Черкас обрала мене, аби забезпечив повноцінну життєдіяльність міста. Тому не розумію позицію тих депутатів, які прийшовши до влади, переймаються винятково власними інтересами, політичними торгами, розподілом посад та отриманням різного роду преференцій.
Шановні,  усім нам тут жити. І треба жити так, аби не соромно було дивитись людям у вічі”.

Прочитайте ще:

Залиште коментар