Мер Черкас Анатолій Бондаренко прозвітував за свою роботу у 2023 році

2023-й. Ще один рік, який Черкаси прожили в умовах війни.
Протягом року перед нами, як перед  органом місцевого самоврядування, стояло завдання не лише долати виклики, пов’язані із війною, а й забезпечувати поточну життєдіяльність міста.


Одне з першочергових завдань – турбота про наших воїнів, захисників державного суверенітету та членів їхніх сімей. Протягом року з міського бюджету постійно надавалися субвенції для придбання необхідного для наших захисників за запитами військових підрозділів. Для ефективного розподілу коштів громади при міській раді створено Раду командирів. Коштом бюджету надається матеріальна підтримка родинам загиблих, зниклих безвісти, а також пораненим захисникам України.

Ще одним важливим напрямком було піклування про внутрішньо переміщених осіб. Для людей, які втратили домівки та переїхали до Черкас, облаштовано ще один шелтер на 100 місць. Покращуються умови проживання переселенців у вже діючому притулку, відкритому у 2022 році.

Багато зроблено і для безпеки населення. Найпростішими укриттями забезпечено усі садочки і понад 80% шкіл. Коштом міського бюджету на вулицях міста встановлено 18 модульних укриттів.
Попри воєнний стан, нам вдалося утримати не лише стабільне функціонування міської інфраструктури, а й розвивати місто: проведені ремонти, придбано нове обладнання для медичних закладів, у школах та садочках впроваджується реформа харчування, поточним ремонтом охоплено понад півсотні вулиць.

Працюємо далі і сподіваємось, що наступний рік стане переможним. Принаймні, ми все для цього робимо.
Тож разом – до Перемоги!

 

Залиште коментар