4 особи поступили до лікарні з підозрою на коронавірус, – мер Черкас

4 особи поступили до лікарні з підозрою на коронавірус, – мер Черкас

Міський голова Анатолій Бондаренко проінформував про ситуацію із коронавірусною інфекцією в нашому місті. Про це він написав у своєму фейсбуку.

Станом на 17 березня в стаціонарі міської інфекційної лікарні перебуває 61 хворий, із яких 17 дітей. У 24 пацієнтів встановлений діагноз – гостра респіраторна вірусна інфекція.

4 особи поступили до лікарні з підозрою на коронавірус. Троє черкащан та один мешканець Сміли. Вони були перевірені експрес-тестами, висновки – негативні, проте проводяться дообстеження в обласному лабораторному центрі.

Для запобігання поширення епідемії в Черкасах учора депутати ЧМР виділили близько п’яти млн грн на закупівлю необхідного обладнання для інфекційної лікарні. Крім того, передбачили кошти для доплат медикам, які безпосередньо працюватимуть у зоні ризику.

Виконавчий комітет Черкаської міської ради ухвалив низку рішень про обмеження роботи об’єктів громадської інфраструктури.

Що це значить?
Торгово-розважальні центри, тренажерні зали, фітнес-клуби, салони краси, кінотеатри, музеї, черкаський зоопарк та інші об’єкти міста, де одночасно можливе скупчення великої кількості людей, припиняють працювати на період карантину.

Продовольчі та зоомагазини, аптеки, автозаправні станції – продовжать свою роботу, водночас, наголошую на важливості дотримання безпечної дистанції між відвідувачами, а це – 1,5 – 2 метра. Адже зупинити розвиток епідемії ми можемо лише перервавши ланцюжок інфекції – тобто зменшивши кількість контактів між людьми.

Тому прошу мешканців Черкас дотримуватися правил карантину, максимально самоізолюватися, особливо – це стосується тих людей, які нещодавно приїхали з країн, де зафіксовано хоча б один випадок захворювання.

Спільними зусиллями ми подолаємо це випробування! Зберігайте спокій, довіряйте лише офіційним джерелам інформації, бережіть своє здоров’я та здоров’я близьких людей.

Залиште коментар