72-річний тренер з Черкас виховав більше півсотні майстрів спорту

72-річний тренер з Черкас виховав більше півсотні майстрів спорту

За 50 років спортивної діяльності виховав півсотні чемпіонів України. Йдеться про 72-річного тренера з Черкас Олександра Алексенка. Чоловік працює інструктором у одному зі спортивних залів обласного центру і продовжує готувати чемпіонів з фітнесу.

Про це інформує “Суспільне”.

56-річна черкащанка Валентина Гладун розповідає, що до залу ходить чотири місяці:

– Я задоволена результатом. М’язи рук стали в тонусі. Стала рухливішою, пластичнішою, гнучкішою, з’явився комфорт і у душі, і у тілі. Повага до себе з’явилася, – розповідає 56-річна спортсменка. – Нині таких тренерів мало. Досвід у нього великий, і людина своєї професії. Він на своєму місці, всі, хто у нього займається, мають результат.

60-річний черкащанин Валерій Сивокінь за допомогою спорту вирішив поліпшити здоров’я. Чоловік розповідає, що самопочуття залежить виключно від затрачених зусиль:

– Коли вік приходить, починаєш задумуватися, як старість зустріти. Тому я прийшов набиратись тут здоров’ячка, а тренер підкаже, як потрібно, щоб не перестаратися, – розповідає пан Валерій. – Я раніше займався сам, але сюди прийшов, щоб під керівництвом тренера вправлятися. Мені кардіонавантаження потрібно дивитися з огляду на вік, це допомагає тримати себе в тонусі, і непогано себе відчувати. Рекомендую так робити людям, яким за 50.

72-річний тренер Олександр Алексенко розповідає, чому не полишає спорт:

– Займаюся для того, щоб бути кращим. В 72 роки я в Україні маю найкращий вигляд, а у Черкасах тим більше. Вже я не можу без спорту не можу без цього, це моє життя.

Серед вихованців тренера – 14-річний школяр Олександр Купчинський:

– Ходжу в спортзал для себе, сюди прийшов через те, що у мене були погані оцінки з фізкультури. Тренер хороший, та й багато вимагає, звичайно.

На стінах залу розміщено 32 портрети із його вихованцями, які стали чемпіонами України.

– Ось фотографії висять, всі майстри спорту. А взагалі у мене 62 вихованців чемпіонів України, не рахуючи чемпіонів Союзу РСР, Європи, світу. У цьому залі нова збірна тренується.

Зі слів Олександра Алексенка, нинішнє покоління дорослих людей витриваліше у спорті. Та щоб бути здоровим і довго прожити, потрібно займатися фізичними вправами.

Залиште коментар