Поліцейський зафіксував факт продажу алкоголю неповнолітній особі

Поліцейський зафіксував факт продажу алкоголю неповнолітній особі

На Черкащині поліцейський офіцер громади задокументував факт незаконного продажу алкоголю неповнолітній особі. Факт продажу алкоголю було задокументовано під час проведення профілактичних заходів на території Чигиринської об’єднаної територіальної громади за участі поліцейського офіцера громади, представника служби у справах дітей та інспектора ювенальної превенції поліції району.

Під час заходів поліцейські звернули увагу на дівчину, яка несла в руках алкогольний напій. Вони з’ясували, що їй 17 років, а алкогольний напій вона придбала в місцевому розважальному закладі. На власника закладу, який здійснив продаж алкоголю неповнолітній особі складено адміністративний протокол за статтею 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тобто порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 100 до 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Профілактичні заходи щодо протидії продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів будуть проводитися на території області і надалі.

Про це інформують у Поліції Черкаської області.

Залиште коментар