85% черкащан готові проголосувати за Тимошенко, – спостереження

85% черкащан готові проголосувати за Тимошенко, – спостереження

У центрі Черкас встановлені намети різних політичних партій. Проте найбільший потік людей прямує до намету Юлії Тимошенко, щоб отримати газету. Їх роздає активіст Іван Зеленько. Розповідає: до нього підходять, щоб поспілкуватися та взяти газету різні люди.


– Та переважна більшість підтримують Юлію Тимошенко. 85% з тих, з ким доводилося спілкуватися, готові проголосувати за Юлію Володимирівну, – стверджує він.

Ніби на підтвердження його слів до намету підходить літня жінка і запитує: «Коли вже будемо обирати Юлю?». Цікавимося, чи підтримує вона лідера «Батьківщини».

– Звісно, так! Готова проголосувати за неї хоч сьогодні. Я завжди за неї голосувала. Мені подобається, що вона робила, коли була при владі. Але ж їй заважали працювати! Сподіваюся, що вона переможе і встановить справедливі тарифи, бо така комуналка вже непідйомна. Мене непокоїть, що Юлю стали дуже мало показувати по телевізору. Мабуть, боїться її влада, – говорить Катерина Миколаївна.

– Я також підтримую Юлію Тимошенко!, – додає чоловік, що також підійшов, аби отримати газету. – Вона красива і розумна жінка. Мені подобається, що вона все прораховує наперед. Вірю, що її програма «Новий економічний курс» здатна підвищити рівень нашого життя, – переконаний Андрій Дерев’янко.

– Завдяки Юлії Тимошенко я змогла безкоштовно приватизувати квартиру. Вона видала мені тисячу гривень з ощадної книжки. А ця влада нічого хорошого для людей не зробила, тільки обдирають, як липку. Буду голосувати тільки за Тимошенко і всім радитиму, – підкреслила черкащанка Галина Іванівна.

Прочитайте ще:

Залиште коментар