9 травня – День Європи

9 травня в Україні відзначають День Європи спільно з державами Європейського Союзу. Це свято було встановлено минулоріч Указом Президента України.

Українці – частина великої європейської родини зі спільними цінностями та прагненнями. І зараз Збройні сили України міцно стоять на їх захисті та відстоюють мир, безпеку, свободу й демократію у всій вільній Європі. У складний для України час війни європейські країни підтримують нашу державу не лише словами, а й реальними справами. Відчувають цю підтримку і Черкаси. Європейські міста-побратими від перших днів війни передають нам сотні тонн гуманітарних вантажів. Це і продукти харчування, медикаменти, речі, засоби гігієни, обладнання.

«Щиро вітаю із Днем Європи наші міста-побратими Валмієру в Латвії, Бидгощ у Польщі, німецьке місто Білефельд та район Штайнфурт, із яким ми підтримуємо дружні відносини. Дякуємо за все, що ви робите для нашої держави та наших людей. Разом ми відстоюємо спільне мирне майбутнє та свободу», – зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар