«Академія-Черкаський Дніпро» U-19 сьогодні грає з київською ДЮСШ-15

«Академія-Черкаський Дніпро» U-19 сьогодні грає з київською ДЮСШ-15

Сьогодні у Києві стартує 13-й тур Чемпіонату України 2016/2017 серед команд Першої ліги U-19. Цього разу «Академія-Черкаський Дніпро» змагатиметься з київською ДЮСШ -15.

Це четвертий з дев’яти матчів другого кола Першості України 2016/2017 серед команд U-19 Першої ліги, до якого юніори Черкащини підійшли, міцно затвердившись на лідерській позиції. Команда має в активі 30 очок, а відрив від найближчого суперника-сумської «Барси» – 7 очок. Окрім того, на сьогодні це єдина команда, яка у Чемпіонаті України 2016/2017 серед команд Першої ліги U-19 не програла жодної з 12-ти ігор, що вже відбулися. Зараз за плечима наших юніорів 3 нічиї та 9 перемог.

Проте команда не розслабляється, адже супротивник , ДЮСШ-15, який зараз посідає п’яте місце у турнірній таблиці, скоріш за все намагатиметься прорватися на 3-тє, а то й 2-ге місце. «Академія» провела два перед матчеві тренування на стадіоні у Білозір’ї і, як завжди, налаштована на перемогу.
Ймовірно, у стартовому складі «Академії-Черкаський Дніпро» U-19 буде півзахисник Олексій Передрій, який вже встиг одужати після травми.

– Травми наших гравців, ще одне свідчення того, як серйозно налаштовується на нашу команду супротивник, – коментує головний тренер юніорів Олександр Кирилюк. – Суперники виходять проти нас з подвійною енергією і кожна наступна гра – неначе фінальна.

Про це ЧЕмпіон дізнався з сайту ФК “Черкаський Дніпро”

Прочитайте ще:

Залиште коментар