“Академія молодіжного лідера” – студенти УДПУ стали переможцями міського проекту

“Академія молодіжного лідера” – студенти УДПУ стали переможцями міського проекту

Студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини вибороли всі призові місця у міському проекті «Академія молодіжного лідера». Серед 16 учасників проекту 12 молодих людей представляли УДПУ. Всі вони успішно захистили свої роботи, спрямовані на покращення туристичної інфраструктури старовинної і сучасної Умані, покращення життя людей у місті, організації здорового і безпечного дозвілля маленьких уманчан. Про це “Про Головне” дізналося від начальника Центру культури і дозвілля “Гаудеамус” УДПУ імені Павла Тичини Людмили Гекалюк.

Студентські проекти були цікавими, змістовними та креативними, про що говорять вже самі теми: «Безпечні дороги для дітей» (Дарія Азарова), «Корисна автобусна зупинка» (Дмитро Безверхній), «Якби я став мером міста Умань» (Дионісій Григоренко), «Здорові уманчани – сильне місто» (Дмитро Дробілко), «Розшир горизонт» (Мальвіна Коломієць), «Країна дитячих мрій» (Анна Кулінєєва), «Фотозони» (Анна Огородник), «Спортивний комплекс для дітей та дорослих» (Світлана Попук), «Плани і перспективи літнього кінотеатру під відкритим небом» (Ліана Ціліцінська). Ці студенти отримали сертифікати та грамоти за участь у проекті.

Переможцями міського проекту стали кращі з кращих студентських проектів. 1 місце присуджено Дарії Рябоконь за її роботу «Уманський краєзнавчий музей: віртуальна філія». 2 місце посів Антон Терещук із проектом «Економимо разом – покращуємо добробут кожного!». Катерина Нестерова зі своїм проектом «Colour Youth Uman» виборола 3 місце. Їх відзначили грамотами та подарунками.

Проект проводиться за ініціативи міського голови Олександра Цебрія, який під час вручення нагород наголосив, що цьогорічне навчання в академії молодіжного лідера закінчилося, але співпраця із молодими патріотами міста буде продовжуватись.

У червні за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА планується поїздка молодіжних лідерів до столиці та екскурсія до Верховної Ради України.

Залиште коментар