Акцизний податок: що змінилося для платників у 2017 році?

Акцизний податок: що змінилося для платників у 2017 році?

Скасовано обов’язкову реєстрацію платниками акцизного податку осіб, які реалізують пальне в ємностях до 2 літрів. Про це повідомляє Діловий регіон

Державна податкова інспекція у м. Черкасах повідомляє, що з 1 січня 2017 року відповідно до змін, внесених до Податкового кодексу України, скасовано обов’язкову реєстрацію платниками акцизного податку осіб, які реалізують пальне в ємностях до 2 літрів, крім операцій з реалізації такого пального його виробниками.

Законом також внесені значні зміни в оподаткування акцизним податком. Зокрема, з 01.01.2017 року скасовується акцизний податок з роздрібного продажу пального, тобто не оподатковується акцизним податком пальне, відпущене через АЗС/АГЗС (фізичний відпуск). При цьому збільшуються ставки акцизного податку на пальне для виробників, імпортерів та осіб, що реалізують пальне (для останніх – при перевищенні обсягів реалізації над обсягами придбання):

– для бензинів – на 25 відсотків, ставка акцизного податку складає 213,5 євро за 1000 літрів;

– для дизельного пального встановлюється єдина ставка акцизу – 139,5 євро за 1000 літрів (до 1 січня п. р. – 95 євро або 125,5 євро за 1000 літрів в залежності від виду пального);

– для скрапленого газу (пропан, бутан та інші гази – 52 євро за 1000 літрів).

Також збільшено ставки акцизного податку на алкогольні напої та тютюнові вироби. Незмінною ставка акцизного податку залишилась тільки на вина виноградні натуральні, нагадують у ДПІ у м. Черкасах.

Прочитайте ще:

Залиште коментар