У Черкаському районі визначили трійку кращих сільських рад

У Черкаському районі визначили трійку кращих сільських рад

Переможців районного етапу конкурсу на кращу сільську раду за підсумками 2016 року визначили у Черкаському районі. Вони розподілять призовий фонд у сумі 45 тисяч гривень, пише Діловий регіон

Обирали лідера з-поміж Чорнявської, Мошнівської та Вергунівської сільських рад. У цих селах у минулому році склалася потужна командна робота сільських голів, депутатів різних рівнів, представників бізнесу, а також бюджетних установ, яка сумарно виділила їх з поміж інших сільських рад, інформують «Сільські обрії».

Так у Мошнах відкрите нове підприємство, місцевий бюджет має перевиконання, Чорнявка теж отримала більші надходження в бюджет, 20% яких спрямувала у вигляді субвенції на реалізацію програм соціально-економічного розвитку району. У Вергунах також відкривається нове підприємство, з місцевого бюджету йдуть значні кошти на реалізацію інфраструктурних проектів.

Відтак, за підсумками роботи у минулому році третє місце посіла Вергунівська сільська рада, друге – Чорнявська, а переможцем визнали Мошнівську сільську раду. Вони розподілять між собою призовий фонд у сумі 10, 15 та 20 тисяч гривень відповідно. За пропозицією комісії його було збільшено на 10 тисяч гривень, порівняно з минулим роком.

Тож Мошни представлять район на обласному етапі конкурсу.

Прочитайте ще:

Залиште коментар