Алею парасольок у Смілі відновили

Алею парасольок у Смілі відновили

Відомий смілянський підприємець Андрій Черничко та громадська організація «СМІЛА СВОЇМИ РУКАМИ» оновили Алею парасольок. Про це пише smila-ua.com.

«Гарна ідея з алеєю парасольок була втілена в життя у нашому місті на початку літа. Частина смілян критикувала алею, вважаючи її марнотратством, інша частина – захоплено любувалася і робила фото на фоні парасольок. На жаль, алея парасольок прикрашала Смілу недовго. Чи то парасольки були неякісні, чи місце розташування вибрано не вірно. Так чи інакше, перший суттєвий порив вітру знищив парасольки, – написав на своїй сторінці у ФБ Андрій Черничко. – Алея парасольок була, мабуть, єдиним арт-об’єктом, який приносив яскраві фарби і переважно позитивні емоції людям. Це перше місце у Смілі, до якого сміляни приїздили фотографуватися з інших районів міста. Дуже прикро, що краплинку краси було знищено природою».

Розуміючи важливість хоча б невеликого позитиву в місті, громадська організація «СМІЛА СВОЇМИ РУКАМИ» вирішила зробити подарунок смілянам та за власні кошти відновити алею парасольок біля школи мистецтв.

«Нові парасольки, які ми придбали, в рази міцніші за ті, що були першого разу. Чи варто відновлювати алею восени? Варто! Ще багато теплих, сонячних, осінніх днів. Чи не пошкодить вітер знову відновлену алею? Можливо, частково і пошкодить. Скажу одне точно: біля школи мистецтв і з існуючою схемою кріплення парасолькам там не місце. З настанням дощів і при сильних поривах вітру парасольки будуть демонтовані і вже навесні наступного року будемо вирішувати питання про перенесення цього арт-об’єкту на бульвар Бобринського, а біля школи мистецтв створимо іншу арт-композицію, ідея вже є», – розповів Андрій Черничко.

Залиште коментар