Аналіз діяльності депутатів Черкаської міської ради

Аналіз діяльності депутатів Черкаської міської ради

1 червня 2023 року виповнилось 2,5 роки діяльності Черкаської міської ради ІХ скликання. У межах всеукраїнської громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад» Черкаська обласна організація “Комітету виборців України” проаналізувала діяльність депутатів за період з 1 грудня 2020 року по 1 червня 2023 року.

В аналізі зазначається, що за цей час секретарю місцевої ради Юрію Тренкіну вдалось налагодити конструктивну роботу і навіть вийти в загальноукраїнські лідери щодо проведених сесій серед рад обласних центрів.

За весь час діяльності Черкаської міської ради ІХ скликання не зафіксовано жодного факту “кнопкодавства”. За кожне питання, яке виноситься на розгляд пленарного засідання депутати голосують персонально. Результати голосування, а також протоколи пленарних засідань та прийняті рішення оперативно висвітлюються на сайті.

Помітно зросла активність депутатського корпусу Черкаської міської ради ІХ скликання в порівнянні з попередніми каденціями. Про це свідчить стан відвідування засідань сесій та участі депутатів у їх роботі. Середня явка депутатів на сесіях Черкаської міської ради складає близько 85%, а середній показник відвідувань депутатів на сесіях міськради – 36 осіб. Відсутність депутатів на пленарних засіданнях без поважних причин не зафіксована. Така явка депутатів на 38% вища, ніж на сесіях попереднього скликання.

Депутати Черкаської міської ради досить дисципліновано відвідують сесії і середня кількість пропусків складає 7,5 при загальній кількості 63 засідання.

Загалом уся діяльність міської ради досить повно і оперативно висвітлюється на сайті міської ради, на офіційній Facebook-сторінці та у Telegram-каналі. Налагоджений і працює без збоїв процес своєчасного оприлюднення рішень Черкаської міської ради, Програм, Положень, регуляторних актів. Також виборці мають змогу зареєструвати петиції, які регулярно розглядаються на сесіях міської ради. Крім цього регулярно ведеться пряма трансляція пленарних засідань міської ради, що свідчить про значну відкритись роботи Черкаської міської ради ІХ скликання.

«Дякую громадськості за увагу та позитивну оцінку роботи депутатського корпусу. Дякую усім депутатам Черкаської міської ради ІХ скликання, керівникам структурних підрозділів, міському голові Черкас Анатолію Бондаренку за злагоджену роботу у такий складний час на благо черкаської громади. За те, що реальними справами покращуємо наше місто! Впевнений, що разом зможемо зробити ще більше», – прокоментував секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін.

Ознайомитися із дослідженням можна за покликанням: https://cutt.ly/UwtR1o7K.

Залиште коментар