Секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін прозвітував перед громадою за свою діяльність у 2023 році

Голова Черкаської обласної партійної організації ВО “Батьківщина”, секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін прозвітував про свою діяльність у 2023 році.

Звіт Юря Тренкіна опубліковано на сайті Черкаської міської ради та на особистій facebook-сторінці політика.

Звіт 

Тренкіна Юрія Васильовича 

за 2023 рік

2023 рік – другий рік депутатської діяльності в умовах війни. Та завдяки нашим захисникам минулого року депутатський корпус Черкаської міської ради мав змогу активно працювати, виконувати доручення виборців, вирішувати важливі для функціонування нашого міста питання, робити все можливе для підтримки ЗСУ.

Протягом звітного періоду мною, як секретарем Черкаської міської ради, відповідно до моїх посадових обов’язків, було підготовлено та проведено 24 сесійних засідання, на яких розглянуто 1228 проєктів рішень. З них проєктів рішень щодо земельних питань – 858, галузевих – 370.

Усі прийняті рішення депутатами Черкаської міської ради ІХ скликання попередньо обговорювались на засіданнях постійних депутатських комісій та узгоджувальних рад. Так, у 2023 році мною проведено 23 узгоджувальні ради. За звітний період проведено 114 засідань постійних комісій, роботу яких я координую.

Фахова підготовка до проведення сесійних засідань сприяла ухваленню значної кількості рішень – 1104 (90% від розглянутих на сесіях).

Під час розгляду проєктів рішень мною внесено понад 140 пропозицій.

 РОБОТА НА ОКРУЗІ

В усі роки я, як депутат, велику увагу приділяю роботі на окрузі.

 47 прийомів громадян

 417 розглянутих звернень громадян

 98 громадянам виділено матеріальну допомогу

 252 тис.грн  – загальна сума матеріальної допомоги

ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ І БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА

З перших днів повномасштабної війни в Україні постійно допомагаю ЗСУ, підрозділам територіальної оборони, спеціалізованим формуванням.

Зважаючи на важливість питання щодо забезпечення потреб військових транспортними засобами, у 2023 році мною було передано на фронт 8 автомобілів.

Неодноразово допомагав ЗСУ продуктами харчування. Загалом минулого року мною направлено близько 33 т допомоги військовим у вигляді продуктів харчування.

Важлива увага приділена організації гуманітарної допомоги для закладів охорони здоров’я Черкащини. Так, у 2023 році для медустанов Черкащини передано 40 т медичних засобів. 

Під час різдвяних свят привітав найменших черкасців зі святами та вручив понад 500 різдвяних подарунків для категорійних дітей.

Як голова Федерації дзюдо та боротьби самбо Черкаської області, постійно підтримую спортсменів та тренерів, всіляко сприяю підготовці черкаських дзюдоїстів та самбістів до змагань та їх участі в обласних, Всеукраїнських та міжнародних турнірах. З-поміж іншої допомоги, минулого року для кращих тренерів та спортсменів дзюдо та боротьби самбо мною було вручено 20 комплектів ліцензійних кімоно та премій на загальну суму 350 тис.грн.

На зображенні може бути: 1 особа та текст

Залиште коментар