Анатолій Бондаренко відкинув звинувачення у зловживанні владою

Анатолій Бондаренко відкинув звинувачення у зловживанні владою

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко відкинув звинувачення прокуратури у зловживанні владою, пише “Прочерк“.

Йдеться про договір на забудову невеличкої лісової ділянки в м. Черкасах по вулиці Лісова просіка (поблизу баптистської церкви), розірвання якого вимагали політичні опоненти Анатолія Бондаренка і місцеві жителі. Анатолія Бондаренка звинувачують в тому, що він відкликав позов про розірвання договору й тим самим завдав імовірних збитків міському бюджетові, оскільки орендар, мовляв, мав перед містом заборгованість.

Як зазначив Бондаренко у відеоінтерв’ю виданню «Вичерпно» (http://vycherpno.ck.ua/meni-nachhati-na-svij-osobistij-rejting-anatolij-bondarenko-u-studiyi-vicherpno-video/), «зловживання владою», в якому його звинувачують, відбувалося раніше по договору, який підписував попередній мер Сергій Одарич.

– Він (Одарич, – ред.) підписав договір з «Дніпробуд-Центр», додатки до нього, і по цьому договору Черкаська міська рада програла суд, апеляцію, касацію й знов суд першої інстанції. Після цього я відкликав позов, тому що є мирова угода, і орендар на сьогоднішній день не винен бюджету ані копійки, – зазначив Бондаренко.

Залиште коментар