Анатолій Бондаренко бере участь у Світовому Саміті Партнерства Відкритого Врядування (ФОТО)

Анатолій Бондаренко бере участь у Світовому Саміті Партнерства Відкритого Врядування (ФОТО)

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко із робочим візитом перебуває у Грузії. У містах Тбілісі і Руставі проходить 5-й Світовий Саміт Партнерства Відкритого Врядування 2018. Про це повідомляє прес-служба Черкаської міської ради.

Участь у Саміті беруть представники 70 країн, серед яких лідери держав, очільники міністерств, члени парламентів, представники органів місцевої влади та громадянського суспільства, міжнародних організацій та засобів масової інформації.

Учасники заходу обговорюють роль органів місцевого самоврядування у виконанні зобов`язань країни з розвитку відкритого врядування, а також виклики і перспективи, пов’язані з прозорістю, підзвітністю та залученням громадян до місцевої політики. Зокрема, під час Саміту розглядаються такі теми, як «Практичні поради і тактика участі громадськості: партнерство відкритого врядування як засіб поставити громадян у центр прийняття рішень», «Розробка та запровадження бюджету участі: бар’єри та стимули», «Відкрите врядування і посилення ролі жінок: як інтегрувати гендерну складову» та інші.

Також у рамках візиту Анатолій Бондаренко зустрівся із міським головою м.Руставі, яке є побратимом Черкас. Анатолій Бондаренко з Іраклієм Табагуа обговорили економічну співпрацю між представниками черкаського та руставського бізнесу та можливість реалізації спільних проектів.

Залиште коментар