Акція «Україна — не живодерня» відбудеться сьогодні в Черкасах

Акція «Україна — не живодерня» відбудеться сьогодні в Черкасах

20 липня в рамках Всеукраїнської акції «Україна — не живодерня» на Соборну площу Черкас вийдуть зоозахисники та представники Національного Корпусу. Вийдуть, аби заявити, що бездія влади – це злочин, який призводить до криміналізованості суспільства. «Не дієте – значить, убиваєте!» — під таким лозунгом пройде у Черкасах ця масова акція, мета якої – захист життя і гуманного майбутнього для наших дітей і нашої України. Про це інформує vycherpno.ck.ua.

У рамках акції, що розпочнеться о 10-00 на Соборній площі, перед Черкаською ОДА, владі області будуть вручені наступні вимоги:

  1. Припинити масове вбивство безпритульних тварин у Миколаєві та інших містах – та сприяння такому вбивству у вигляді бездіяльності влади у реалізації програм гуманного вирішення питання безпритульних тварин. Якщо ви не допомагаєте вирішувати проблему безпритульних тварин гуманними методами – цим ви даєте зрозуміти, що вам на них плювати – і розв’язуєте руки живодерам і садистам.
  2. Покласти край бездіяльності поліції, судів та органів влади у питаннях захисту тварин.
  3. Підтримати вимогу покарати Святогора, Короля та інших живодерів.

«У сучасній країні, що хоче бути криміналізованим задвірком Європи, не місце для садистів та живодерів. Україна – це  гуманна країна, що виховує своїх дітей у гуманному суспільстві, а не у світі злочинів! Україна – це європейська країна, яку поважають інвестори та партнери! Україні – це цивілізована країна, а не кривава живодерня!» — переконані організатори акції.

Залиште коментар