Анатолій Бондаренко назвав зрив сесії Черкаської міськради шантажем та політичним замовленням

Анатолій Бондаренко назвав зрив сесії Черкаської міськради шантажем та політичним замовленням

Сьогоднішнє засідання Черкаської міської ради, на якій депутати мали б вирішити нарешті життєво важливе для міста питання прийняття бюджету на 2018 рік, було зірване через блокування трибуни.

Про це повідомляє кореспондент “ПроГоловне“.

Офіційним приводом стала вимога  ГО “АвтоЄвроСила” відремонтувати у Черкасах дороги та звільнити начальника КП “ЧЕЛУАШ” Олексія Мельника, який, на їхню думку, за три місяці роботи не впорався зі своїми обов’язками, бо на багатьох дорогах Черкас залишилися ями.

Зрозуміло, що це був лише привід, адже одночасно полагодити всі дороги в місті, яке ще кілька років тому практично не мало доріг, включаючи центральні вулиці, неможливо. До того ж це питання «несподівано» гостро виникло саме тоді, коли міський голова робить все можливе, щоб місто не залишилося без бюджету на наступний рік.

Про те, що сесію було зірвано умисно, Анатолій Бондаренко заявив журналістам під час брифінгу. А також зазначив, що передумовою цьому була пропозиція Олександра Радуцького  про призначення радником міського голови на постійній основі відомого бізнесмена Андрія Бородая.

«Можете запитати про це у депутатів Ярослава Нищика, Олександра Згіблова, Руслана Зорі, вони теж були присутні. Я сказав, що ні на які ультиматуми не піду, – зазначив міський голова. – Є група депутатів, інтереси яких зачепили. Це стосується, зокрема, оренди кінотеатру «Салют», яка на сьогодні становить стільки ж як оренда маленького магазинчика в «Любаві», а також деяких підрядів. Всі будуть знати своїх героїв в обличчя і по прізвищах».

Прочитайте ще:

Залиште коментар