“Черкаські Мавпи” сенсаційно програли одеським «акулам»

У першій грі ¼ фіналу розіграшу Кубка України з баскетболу зафіксовано поразку черкащан з -4 очка

“Черкаські Мавпи” – “БІПА-ОДЕСА” 87:91 (13:16; 34:23; 19:19; 21:33)

Про це повідомив “Черкаський спорт” з посиланням на сайт черкаської команди.

Обидва колективи стартували з розвідки, про що свідчило те, що за перші 5 хвилин матчу команди на двох набрали лише 6 пунктів. Після цього трохи з кращим відсотком реалізації почали атакувати гості з півдня країни, що дозволило останнім захопити лідерство у матчі та зберегти його і до закінчення четверті. В другому періоді “Черкаські Мавпи” зуміли дещо перебудувати свою гру та майже відразу після старту десятихвилинки захопили лідерство.

Результативністю у господарів відрізнялися гравець збірної України 3х3 Дмитро Липовцев, який допомагав команді на під обома кільцями, та Шахід Девіс, який атакував кільце суперника з гри абсолютно безпомилково. Завершилася ж чверть за рахунку 47:39 для господарів паркету. Забігаючи на перед слід відзначити дабл-дабл Липовцева у цій грі – 15 очок та 10 підбирань.

У третій десятихвилинці обидві команди показали рівну гру: в черкащан продовжував феєрити Шахід Девіс, БК «БІПА-Одеса» за собою вів Ефіанаї Танкслі. На заключну десятихвилинку команди вийшли за 8 балів переваги господарів, проте підопічні Олега Юшкіна зуміли здійснити фінальний ривок: переломити хід зустрічі та вийти вперед в самій кінцівці зустрічі. Ефектну ж крапку в матчі своїм данком поставив все той ще легіонер БІПИ – Ефіанаї Танкслі, який і встановив остаточний рахунок гри: 87:91 для одеситів.

Матч-відповідь відбудеться в Одесі 25-го січня 2018 року.