Анатолій Бондаренко повідомив, що на нього також готувався замах, але в СБУ це проігнорували

Анатолій Бондаренко повідомив, що на нього також готувався замах, але в СБУ це проігнорували

На брифінгу, який міський голова Черкас Анатолій Бондаренко зібрав з приводу резонансного вбивства депутата міської ради Михайла Бінусова, він заявив, що не вірить у те, що правоохоронні органи спроможні розкрити цей злочин. Адже його також попереджали про погрози та можливий  замах на вбивство, проте в СБУ його заяву проігнорували.

«Місяць тому я, перебуваючи в Києві, заявив про можливий замах на вбивство міського голови. Тиждень тому Михайло Бінусов попереджав мене, що  були відкриті погрози зі сторони Яценка сім’ї міського голови. Після моєї заяви жодних слідчих дій не відбулося. Я запропонував СБУ виступити “живою мішенню” в тій аварії, яку мені хотіли зробити. Вони відмовилися. Це може підтвердити Геннадій Шевченко, який був зі мною в головному слідчому управлінні СБУ», – розповів Анатолій Бондаренко.

На думку міського голови, це відбувається тому, що правоохоронні органи також знаходяться під впливом кримінальних угрупувань, про які говорив генеральний прокурор Юрій Луценко.

«Вірю, що в міліції ще залишилися чесні й порядні люди. Я звертаюсь до Лютого (начальник Головного управління Нацполіції в Черкаській області, – прим.авт.), бо впевнений, що він не заплямований в цьому, й вимагаю всебічного й неупередженого розслідування. Інакше змушений буду звертатися до громади», – наголосив міський голова.

Прочитайте ще:

Залиште коментар