Депутату міськради Шадловському пропонували мільйон, якщо він проголосує за імпічмент міському голові

Депутату міськради Шадловському пропонували мільйон, якщо він проголосує за імпічмент міському голові

Позафракційний депутат Черкаської міськради Максим Шадловський та депутат від «Самопомочі» Олексій Романов зізналися, що їм пропонували грошову винагороду , якщо вони проголосують за імпічмент міського голови Анатолія Бондаренка.

«Останні два тижні практично кожного дня були зустрічі, пропозиції. Остання була від депутата Руслана Зорі. Чистий обнал в пакеті, мільйон гривень. Зустріч мала бути з Андрієм Бородаєм, який би виступив гарантом, чи з Бродським. Це дуже прикро, що до такого доходить», – зазначив Максим Шадловський.

Інформацію, що скуповувалися голоси депутатів для оголошення імпічменту міському голові, підтвердив і Олексій Романов: «До мене в понеділок підходила людина, яка має стосунок до Бородая, з конкретною пропозицією: за винагороду проголосувати за імпічмент міського голови».

На питання журналістів, чому про цей факт не було повідомлено в правоохоронні органи, Максим Шадловський зазначив, що це б не дало ніяких результатів.

«Правоохоронні органи дійсно належать одній кримінальній родині. Три роки тому так само на Митниці розстріляли з автоматів людину. І ніякого результату. Взагалі! І ми розуміємо чим те, про що ми тут говоримо, може обернутися для нас і наших сімей,» – сказав депутат.

Залиште коментар