Анатолій Бондаренко розповість, що насправді відбувається в міській раді

Анатолій Бондаренко розповість, що насправді відбувається в міській раді

Після майже двох років злагодженої та плідної роботи міського голови Черкас Анатолія Бондаренка та депутатського корпусу, міську раду «несподівано» почало (або почали) лихоманити. Офіційний привід – затверджений виконкомом детальний план забудови Митниці.

Спочатку критикувалося «темне» засідання виконкому, яке «таким і залишилося» навіть після оприлюднення його відеозапису, потім – сам детальний план забудови, що вигідно відрізняється від попереднього генплану в бік зменшення житлової забудови та збільшення території рекреаційного призначення.

Після цього на сесії міської ради від 10 серпня було прийнято цілий ряд деструктивних рішень. Зокрема, про розпуск виконкому, звільнення заступників міського голови та скасування детального плану забудови Митниці. Щоб врятувати ситуацію і не залишити місто перед опалювальним періодом й початком навчального року без виконавчого органу, який вирішує всі господарські питання, мер був змушений накласти вето на рішення міськради про розпуск виконкому.

Що ж насправді сьогодні відбувається в стінах Черкаської міської ради,  Анатолій Бондаренко розповість, за повідомленням офіційного сайту міськради, сьогодні, о 18.45, на телеканалі “Рось” у програмі “Відверта розмова” з міським головою. Відверто, з перших вуст.

Прочитайте ще:

Залиште коментар