Анатолій Бондаренко: «Виконавчий комітет – не майданчик для заяв. Давайте працювати»

Анатолій Бондаренко: «Виконавчий комітет – не майданчик для заяв. Давайте працювати»

Власне з таких слів міського голови й почалося сьогоднішнє засідання виконкому Черкаської міської ради, яке напевно увійде в історію як одне з найбільш плідних за останніх два місяці. За годину роботи було прийнято більше двох десятків важливих для міста рішень, що стосуються дітей-сиріт, ремонту ліфтів та будинків, святкування Дня міста та інших невідкладних питань, передає кореспондент “Проголовне”.

Проте, за традицією, і це засідання виконкому почалося зі скандалу й покидання зали засідань. Цього разу секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький зробив заяву, що стосується реконструкції спортивної зали в ЗОШ №34, яка передбачена програмою соціально-економічного розвитку, прийнятою міською радою на три найближчих роки.

Зі слів Олександра Радуцького стало зрозуміло, що тендер на ці роботи було проведено занадто пізно, а відповідні документи передано на розгляд в профільний департамент лише в п’ятницю увечері. А вже у вівторок вранці Олександр Радуцький зробив гучну заяву та звинуватив усіх у «ручному управлінні коштами».

Ситуація з ремонтом шкіл повторюється щороку, адже проводити серйозні ремонтні роботи в них можна тільки під час літніх канікул. Саме тому всі намагаються якомога раніше провести тендери та підготувати проектну документацію саме для навчальних закладів. Інакше, роботи доводиться переносити на наступний рік.

«Є директор департаменту освіти, який повинен визначатися, які роботи проводити і коли. Я вважаю, що всі роботи з капітальним ремонтом повинні здійснюватися влітку, щоб не зривати навчальний процес. Якщо ж ми зараз розпочнемо ремонт, то діти місяць займатимуться фізкультурою надворі, а потім їм не буде куди діватися», — зазначив Бондаренко та запевнив, що особисто відвідає цю школу й розбереться в ситуації.

Крім того, він нагадав, що в місті є чимало об’єктів, в яких роботи розпочалися і їх в першу чергу треба доводити до кінця. Зокрема, це стосується реконструкції колишнього кінотеатру «Мир», де нині 50% готовності.

А перший заступник міського голови Станіслав Овчаренко нагадав секретарю міської ради про його попередні надумані заяви й звинувачення на різні теми. Зокрема, про нібито «злочин, скоєний департаментом архітектури і будівництва щодо реєстрації журналів».

«Я можу дати всім для ознайомлення письмову відповідь виконкому – все там нормально. Заяви, котрі тут постійно лунають, безпідставні й безграмотні. Під ними немає жодного підґрунтя», – наголосив Станіслав Овчаренко.

Після того як було озвучено чергову заяву та сталася перепалка із заступником міського голови Геннадієм Шевченком, Олександр Радуцький, вже традиційно, покинув засідання.

Нагадаємо, попереднє засідання виконкому було повністю зірване через те, що Олександр Радуцький припинив участь у його роботі, не дійшовши згоди через питання «Дирекції парків». Проте цього разу кворум був – у залі залишилось 8 членів виконкому. Завдяки їхній плідній роботі було розглянуто питання, заплановані й на це засідання, і на попереднє.

Прочитайте ще:

Залиште коментар