Черкаського активіста арештували за участь у “прориві Саакашвілі”

Черкаського активіста арештували за участь у “прориві Саакашвілі”

Андрія Котиченка, який брав участь у недільних подіях «прориву Саакашвілі», аршетвали 12 вересня. Про це на своїй сторінці у ФБ повідомив голова обласної організації «Справедливість» Олег Котляр.

«Сьогодні заарештували активіста Руху Нових Сил Саакашвілі з Черкас Андрія Котиченка. Майданівця, який у 2014 році відстоював волю і прагнення українського народу до демократії і справедливості, як злочинця під вартою везуть до Львова. А 11 вересня 15 представників МВС затримали Олександра Бурцева з Івано-Франківська.

Рух «Справедливість» вимагає негайно звільнити ні в чому не винних людей! Лідер Руху Валентин Наливайченко закликає люде згуртуватися та разом, як у неділю, відстояли конституційне право Михайла Саакашвілі на повернення в Україну, сьогодні разом відстояти порушені права кожного, хто зазнає утисків від цієї влади!», – написав Олег Котляр.

Водночас він нагадав, що від учора працює Штаб правової допомоги людям, які 10 вересня протестували проти незаконних дій влади і «тітушок» на КПП «Шегині».

 

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар