Анатолій Бондаренко: «Я не бачу перспектив подальшої роботи цього складу міської ради»

Анатолій Бондаренко: «Я не бачу перспектив подальшої роботи цього складу міської ради»

Протистояння, яке почалося кілька місяців тому в Черкаській міській раді, досягло точки кипіння. «Підкуп депутатів, шантаж, зялякування, погрози працівникам Черкаського міськвиконкому. Це, напевне, та крапка, яку треба поставити в здоровому суспільстві», – прокоментував ситуацію, яка складається навколо роботи ради, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Про це він говорив сьогодні на брифінгу з приводу вбивства депутата міської ради Михайла Бінусова.

«Це виклик усім жителям нашого міста. Організоване злочинне угрупування сьогодні вбило Бінусова, завтра можна вбити всіх», – наголосив міський голова.

Його підтримали й інші депутати, які прийшли на брифінг.

 «Пройдена межа за майбутнє нашого міста й кожного його громадянина. Упродовж останніх трьох місяців у Черкасах ми спостерігаємо політичну кризу, яка пов’язана з переформатуванням більшості в міськраді. Я не пам’ятаю такого прикладу, щоб депутата міської ради обласного значення, очільника обласного осередку політичної партії фізично показово позбавляли життя. Це було показово. Обрали найсильнішу ланку, людину, яка справді могла очолити переформатування цієї ради. Він мав відповідні знання, мав характер, мав стержень», – висловився депутат міської ради від «Самопомочі» Олексій Романов.

Про те, що не бачить подальшої співпраці з частиною депутатського корпусу, заявив і депутат міської ради від ВО «Черкащани» Павло Карась.

«Я спільно з вбивцями не працюю. Ми хочемо тепер побачити реакцію гаранта Конституції  України – Президента України. Повинна бути негайна реакція. Те, що відбувається сьогодні в Черкасах, – це виклик принципам демократії в Україні в цілому», – наголосив він.

Нагадаємо, що депутата міської ради Михайла Бінусова, нещодавно призначеного в.о. директора департаменту ЖКК міської ради, 28 вересня показово розстріляли з автомата.

Прочитайте ще:

Залиште коментар