Дорогу на Христинівщині відремонтують і розширять

Дорогу на Христинівщині відремонтують і розширять

На автодорозі державного значення М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка у Христинівському районі на ділянці км 531 – км 535 наприкінці минулого тижня розпочалися роботи з виконання поточного середнього ремонту, повідомляє САД у Черкаській області.

На замовлення Служби автомобільних доріг Черкаській області на цій 4-х кілометровій ділянці автодороги Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка підрядною організацією ТОВ «ШРБУ-48» розпочато роботи із фрезерування старого асфальтобетонного покриття, проводяться роботи із розширення проїжджої частини. Для зручності водіїв дорогу буде розширено на 1 метр з лівої та правої сторони.

Після фрезерування старого асфальтобетонного покриття розпочнуться роботи із регенерації основи автодороги за технологією холодного ресайклінгу та влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття за сучасною технологією. Також проводитимуться роботи з укладки узбіччя. На цій ділянці автодороги також буде ліквідовано пучини з влаштуванням нової конструкції дорожнього одягу з використанням геотекстильних матеріалів.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар