Анатолій Бондаренко: «Якщо не зважатимемо на популістів, Митниця стане окрасою міста»

Анатолій Бондаренко: «Якщо не зважатимемо на популістів, Митниця стане окрасою міста»

Забудова та облагородження території Митниці – це реальний шанс перетворення чагарників та смітників, які нині знаходяться на цій території, у справжню окрасу міста. Натомість політичні ігри та популістські заяви заважають зараз зрушити з місця це питання.

Про це сьогодні заявив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко під час прес-конференції, присвяченій обговоренню плану забудови мікрорайону.

Як пояснив директор департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради Артур Савін, у порівнянні з попереднім Генеральним планом забудови міста, новий Генплан передбачає зменшення більш ніж втричі житлової забудови, побудову повноцінного навчально-виховного комплексу, спортивних комплексів та рекреаційної зони з вело- і пішохідними доріжками, зонами відпочинку тощо. Забудова, яка планується на у мікрорайоні, це логічне продовження плану розвитку міста, який нині втілюється в життя.

Водночас міський голова Черкас Анатолій Бондаренко наголосив, що планом не передбачається забудова набережної житловими висотками, оскільки жодного будівництва у 150-метровій зоні ніхто не допустить.

Важливою також є екологічна складова. Адже нині пляжі «Живчик» та «Марина», які так полюбляють черкасці, знаходяться в зоні виходу міської зливової каналізації. Проектом забудови передбачене будівництво очисних споруд та поглиблення водної акваторії. Усе це стане можливим завдяки коштам інвесторів, які будуть зацікавлені в розвитку цієї території.

Крім того, план забудови обов’язково буде обговорено з громадськістю міста.

“Поспілкувавшись із громадою, ми вирішили провести громадські слухання. Жодних нових містобудівних умов не буде видано, поки не відбудуться громадські слухання”, – запевнив Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, міський голова Черкс Анатолій Бондаренко пропонує найближчої п”ятниці зібрати позачергову сесію, головним питанням якої буде розбудова мікрорайону “Митниця”.

Залиште коментар