Анатолій Бондаренко: “Дехто у Черкасах хоче врятувати свій незаконний бізнес”

Анатолій Бондаренко: “Дехто у Черкасах хоче врятувати свій незаконний бізнес”

У Черкасах почали активно зносити незаконні МАФи. Це викликало активний супротив серед власників такого бізнесу. Тож вони розпочали інформаційну війну проти міського голови Анатолія Бондаренка. Про це повідомив сам мер на своїй сторінці у фейсбук.

“Тільки но міська влада Черкас почала активно наводити лад на вулицях міста, одразу з’явились ті, хто прикидаючись так званими «борцями з корупцією», намагається цьому протидіяти. Насправді ж ті, хто зараз засмічує інформаційний простір, просто рятують свій незаконний бізнес. Їх крики про утиски – це вогнище палаючої на злодії шапки.

Хочу, щоб усі, хто сподіваються шляхом відвертої брехні і маніпуляцій врятувати свій незаконний бізнес, раз і назавжди усвідомили, що їм це не допоможе. Жодні огульні заяви і безпідставні обвинувачення не вплинуть на нашу тверду політику з очищення міста від незаконних тимчасових споруд, біг-бордів, парканів. Попри все ми будемо робити свою роботу. А ті, хто зводить наклеп – будуть відповідати згідно Закону. Наразі вже подано відповідну заяву до правоохоронних органів про наклеп на міського голову.

Відповідати потрібно не лише за дії, а й за слова”, – написав Анатолій Бондаренко.

1 коментар до цієї статті

  1. Убери лучше Лайт бокс по ул.Черновола возле АТБ, который закрывает обзор при выезде с парковки, а там поток машин сумасшедший.

    Відповіcти

Залиште коментар