Анатолій Бондаренко ініціює фінансову підтримку для медсестер Черкас

Анатолій Бондаренко ініціює фінансову підтримку для медсестер Черкас

Змінити на краще складну ситуацію із плинністю кадрів у черкаській медицині хоче міська влада Черкас. Про це говорили під час наради, яку провели міський голова Анатолій Бондаренко і його заступник Ігор Волошин із головними лікарями усіх медзакладів міста.

Серед основних проблем, які озвучили медики – велика плинність кадрів, особливо медсестер. Значний відсоток персоналу вже досягли пенсійного віку, деяким лікарям вже більше 80 років.

– Молодь не хоче працювати у галузі охорони здоров’я Черкас. Медсестри звільняються і переходять або в приватні заклади, або виїжджають за кордон, здебільшого у Польщу та Чехію. Одна з головних причин – низький рівень заробітної плати. Ми доплачуємо медсестрам з фонду економії заробітної плати, проте, напевне, цього замало, – розповів головний лікар Черкаської дитячої міської лікарні Володимир Борисенко.

Міський голова Анатолій Бондаренко запропонував свій варіант виходу з ситуації.

– Я ініціюю стимуляційні доплати з міського бюджету для молодшого медичного персоналу. Сподіваюся, що таким шляхом нам вдасться зупинити відтік медичних кадрів і зберегти мережу закладів охорони здоров’я у Черкасах, – зазначив Анатолій Бондаренко.

 

 

 

Залиште коментар