Анатолій Бондаренко: «Там, де жінка – керівник, – завжди порядок і розвиток»

Анатолій Бондаренко: «Там, де жінка – керівник, – завжди порядок і розвиток»

З Міжнародним жіночим днем представниць прекрасної статі,  які очолюють заклади освіти, охорони здоров’я, культури та спорту в Черкасах, сьогодні привітав міський голова Анатолій Бондаренко спільно зі своїм заступником Ігорем Волошиним та головою бюджетної комісії – депутатом міської ради Юрієм Трєнкіним. А також – вручив від імені міської влади почесні відзнаки кращим працівницям галузі. Про це повідомляють у Черкаській міськраді.

У вітальному слові Анатолій Бондаренко наголосив на визначній ролі чарівних жінок у всіх сферах нашого життя.На переконання міського голови, там, де жінка – керівник, – завжди порядок і розвиток. Оскільки традиційно жінки є берегинями домашнього вогнища. Тож атмосферу відповідальності, турботи та уваги – навіть до дрібниць – створюють і там, де працюють, засвідчуючи фаховість та високі результати роботи в усіх галузях.

– Дорогі наші жінки, вітаю вас з Міжнародним жіночим днем ! Бажаю, аби завжди ви відчували турботу,  увагу, допомогу і підтримку. Хай кожен ваш день буде успішним, наповненим приємними подіями та емоціями. Залишайтеся такими ж гарними, усміхненими та неповторними! Щастя вам, радості й удачі завжди і в усьому!

 

 

Залиште коментар