Андрія Більду як голову обласного відділення НОК відзначили за розбудову олімпійського руху

Андрія Більду як голову обласного відділення НОК відзначили за розбудову олімпійського руху

У Києві відбулася звітна ХХXII Генеральна асамблея Національного олімпійського комітету України. Участь у її роботі взяли спортсмени і тренери, представники національних олімпійських федерацій, фізкультурно-спортивних товариств, регіональних олімпійських осередків, навчальних закладів, представники органів державної влади та керівники інших громадських організацій. Черкащину на асамблеї представляли голова відділення НОК України в Черккаській області, президент Федерації триатлону України Андрія Більда та член НОК, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України Микола Холоденко.

Про це пише сайт “Чемпіон“.

Учасники заходу говорили про підсумки роботи НОК у поточному році, виступ наших атлетів на світових та європейських аренах, підготовку до Олімпійського 2018-го року – XXIII зимових Олімпійських ігор в Пхьончхані (Республіка Корея) і III літніх Юнацьких Олімпійських ігор у Буенос-Айресі (Аргентина), реалізацію проектів, які направлені на розвиток та популяризацію олімпійського руху в Україні.

На асамблеї Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка відзначив Андрія Більду як голову обласного відділення почесною грамотою за розбудову олімпійського руху та медаллю «За внесок в олімпійський рух».

«Приємно отримати таку високу нагороду. Ми спільно з командою відділення НОК докладаємо чимало зусиль, аби олімпійський рух на Черкащині розвивався і до нього долучалася молодь, та прагнемо, аби наша нація була спортивною і здоровою. І це пріоритетна задача на сьогодні. Ми й надалі працюватимемо над тим, щоб заохочувати і зацікавлювати дітей, молодь, та й дорослих корисними та цікавими  заходами, подіями та активностями», – говорить голова відділення Андрій Більда.

Залиште коментар