Черкаси відзначили День Гідності та Свободи

Черкаси відзначили День Гідності та Свободи

Сьогодні, 21 листопада, в Черкасах із нагоди Дня Гідності та Свободи провели пам’ятні заходи. Усе, – аби нагадати ідеї й ідеали, заради яких чотири роки тому українці вийшли на Майдан Незалежності в Києві та вклонитися пам’яті тих, хто віддав за це своє життя.

Розпочалися заходи з покладання квітів до пам’ятного знаку «Борцям за волю України» (розташованого на розі вулиць Святотроїцької та Хрещатик). До цієї церемонії долучилися міський голова Анатолій Бондаренко, його заступник Геннадій Шевченко, представники обласної влади, військові та десятки небайдужих черкащан.
Продовжилися – спільним молебнем у Свято-Троїцькому кафедральному соборі. Коротку службу за мир в Україні провели священики різних конфесій (Української православної церкви Київського патріархату, Української автокефальної православної церкви та греко-католицької церкви).
“Великий дар, який Бог дав людині, – це воля. І наш народ засвідчив, що гідний свободи, гідний волі… Заради цих чеснот кращі сини та доньки нашої держави не пошкодували власного життя, – звернувся до всіх присутніх отець Андрій. – Але, водночас, ми не можемо зараз розслаблятися, оскільки попереду багато чого ще варто зробити. При цьому, ніхто не повинен вказувати на іншого. Бо тільки від кожного з нас залежить наше світле майбутнє у вільній, соборній та незалежній Україні. Кожна людина мусить дивитися у своє серце, свою душу, на своє життя. Мудрості всім нам, аби ми й далі відстоювали свою гідність і свою свободу”.

Прочитайте ще:

Залиште коментар