Ангіограф у Третій міській лікарні зможе врятувати не одне життя, – Бондаренко

Ангіограф у Третій міській лікарні зможе врятувати не одне життя, – Бондаренко

Про необхідність придбання ангіографа для Третьої міської лікарні говорили черкаські владці та медики під час урочистого відкриття терапевтичного відділення закладу.

Після урочистостей головний лікар закладу провів для представників міської влади та журналістів екскурсію до приміщення, яке вже підготували для встановлення ангіографа.

– Подальший розвиток медицини без ангіографії в такому потужному закладі, як наш, неможливий. Тому що ми маємо досліджувати прохідність судин. Інсульти, інфаркти, цукровий діабет, атеросклероз – все це треба діагностувати і лікувати на ангіографі. Ми вже відремонтували приміщення, підготували фахівців. Коли нам привезуть обладнання, воно працюватиме цілодобово. До речі, як і новий томограф, на якому за минулий рік зробили 10 тис. досліджень (це як 3-4 таких апарати разом узяті), – зазначив Олександр Федорук.
– У минулому році виділені були кошти, проведені торги, був визначений переможець, який готовий був привезти ангіограф. Але наприкінці року депутати міської ради ці кошти зняли, тож переможець не привіз обладнання. Нині намагаємося переконати депутатів у необхідності придбання цього обладнання, – зазначив головний медик Черкас Олег Стадник.
– Цей ангіограф мав би бути у лікарні ще наприкінці минулого року чи на початку цього року. Коли людськими життями маніпулюють і граються в політику – це дуже сумно. Сподіваюся, що в цьому році депутатський корпус підтримає ідею міського голови, виконавчого комітету про те, що такий апарат має бути обов’язково у нашій лікарні, рятувати людські життя, – зазначив заступник міського голови, куратор медичної галузі Ігор Волошин.
– Ці люди, які не хочуть рятувати життя людей – це просто злочинці, а не депутати. Вони повинні самі скласти мандати і піти. Тому що ми могли б цим ангіографом врятувати не одне життя. Наше завдання №1 – це встановити це медичне обладнання, щоб ним могли користуватися люди. На жаль, поки розуміння немає у цьому питанні, – зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що департамент охорони здоров’я та медичних послуг відстоюватиме придбання ангіографа у 2019 році.

Залиште коментар