Ансамбль народного танцю з Ватутіно посів одразу 5 призових місць

Ансамбль народного танцю з Ватутіно посів одразу 5 призових місць

Ансамбль народного танцю «Цвітень» з Ватутіного посів одразу 5 призових місць на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва. Про це повідомляютьНовини Черкас із посиланням на інформацію відділу культури і туризму.

Минулими вихідними в міському будинку культури м. Умань проходило неповторне дійство – свято танцю, краси і творчості – ІV Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Global – Dance».

42 хореографічних колективи з 14 областей України подарували уманчанам та гостям міста 142 неперевершені танцювальні композиції. Справжній танцювальний марафон оцінювало високопрофесійне журі, до складу якого увійшли провідні спеціалісти у галузі хореографії з Києва, Івано-Франківська, Броварів та Умані.

За результатами конкурсу ансамбль народного танцю «Цвітень» Ватутінської дитячої школи мистецтв, який представляв місто на конкурсі, отримав наступні місця:

  • індійський танець «Дівоча дружба» – ІІ місце в номінації «Народний танець» середня категорія;
  • індійський танець «Лічилочкка» – ІІ місце в номінації «Народний танець» молодша категорія;
  • індійський танець «Випадковість» – ІІІ місце в номінації «Народний танець» молодша категорія;
  • український танець «Черевички» – ІІІ місце в номінації «Стилізований танець» молодша категорія;
  • український танець «Ляльки-мотанки» – ІІІ місце в номінації «Сюжетний танець» молодша  категорія;

Учасники колективу отримали нагороди – дипломи, кубки, медалі, солодкі подарунки, а також сертифікат на 300 євро на участь  фестивалях у Болгарії.

Прочитайте ще:

Залиште коментар