Антициклон Viktor дарує Черкащині погожі дні

Антициклон Viktor дарує Черкащині погожі дні

Обширний атициклон Viktor зберігає свої позиції і забезпечує наш регіон сонячною, сухою та помірно теплою погодою. Така синоптична ситуація утримається що найменшетиждень, денні температури сягатимуть +18º, вночі прохолодно +2..+7º. Про це повідомляє директор Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталій Постригань.

Наразі показник горимості у лісах області перебуває на рівні 4 та 5 класу. Тому на свята необхідно дотримуватися правил пожежної безпеки. Байдужість та безвідповідальність любителів відпочинку на природі нерідко призводить до лісових пожеж, які завдають значної шкоди лісу та довкіллю загалом. На зниження рівня пожежної небезпеки можна сподіватимя у 3-й декаді жовтня.

Початок опалювального сезону, який пов’язаний зі стійким переходом середньодобової температури повітря через +8º у бік зниження, дещо затримується і можна очікувати лише після 20 жовтня.

За попередніми оцінками синоптиків,в останній декаді жовтня відбуватиметься перебудова синоптичних процесів. Чекаємо на опади та істотне зниження температури, навіть до нічних -5º, вдень не більше 10º тепла.
Тому сьогодні і найближчими святковими вихідними слід добре відпочити на природі, зарядитися сонцем, теплом та позитивом.
А дорожнім та комунальним службам є небагато часу для завершення ремонтів та підготовки до зими, говорить синоптик.

Залиште коментар