Прокуратура “зливає” єдиний вирок проти мєнта-антимайданівця, – Ботнар

Прокуратура “зливає” єдиний вирок проти мєнта-антимайданівця, – Ботнар

Ккерівник групи слідчих, що затримував майданівців у Черкасах у січні 2014 року, може уникнути відповідальності. Про це у “Фейсбук” повідомив заступник міського голови Черас, депутат облради від ВО “Свобода” Юрій Ботнар.

“Прокуратура Черкаської області, через п`ять років судової тяганини полярно змінила позицію і тепер пропонує касаційному кримінальному суду звільнити слідчого-антимайданівця Руслана Андріяша від відповідальності.

Прокурор, що сам звертався у касаційну інстанцію раптом згадав, що при розгляді в обласному апеляційному суді завершився термін давності відповідальності за злочин, який вчинив керівник групи слідчих, що затримував майданівців у Черкасах, зокрема й мене у січні 2014 року. До слова обидві інстанції визнали Руслана Андріяша винним у моєму незаконному арешті.

Вважаю, що причини зливання цієї справи дві. Перша — впливові родичі Андріяша нарешті домовилися із прокуратурою. Чи домовилися із судом — покаже наступне судове засідання, призначене на 28 листопада 2018 року. Друга причина — помста прокурора Черкаської області за політичну позицію «Свободи» щодо його звільнення та мою жорстку критику Сергей Овчаренко, зокрема на нещодавньому пікетуванні обласної прокуратури.

Через власні амбіції цей чиновник готовий злити єдиний в Україні прецедент засудження правоохоронця, що чинив злочин над учасниками Революції гідності. Навіть попри те, що про результативні розслідування щодо антимайданівців бадьоро рапортує Генеральний Прокурор Юрій Луценко. Не здивуюсь, якщо прокурор Овчаренко незабаром відновить проти мене та інших революціонерів справу за Майдан”, – написав Ботнар.

Залиште коментар