Апетити зростають: черкаські перевізники вже хочуть 6-8 гривень за проїзд

Апетити зростають: черкаські перевізники вже хочуть 6-8 гривень за проїзд

Перевізники подали до Черкаської міської ради розрахунки щодо можливої вартості проїзду. Вона становить від шести до восьми гривень. Про це на прес-конференції повідомив адвокат перевізників Валерій Макєєв, повідомляє «Про все».

Він повідомив, що термін угод з більшістю черкаських перевізників давно закінчився. А міська влада не пролонгувала дію угод, внаслідок чого майже рік перевезення в місті здійснювались без належних на те юридичних підстав.

– Без укладених договорів перевізники не виїдуть на маршрути. Ми пропонуємо зараз укласти тимчасові договори на три місяці до проведення конкурсу, поки не визначаться перевізники на маршрути. Укладання цих договорів має затвердити виконавчий комітет. Якщо завтра після обіду ці умови буде виконано, то в четвер автобуси вийдуть на маршрути. Але за умови обов’язкового відшкодування міською владою перевезень пільгових категорій, – повідомив юрист.

Валерій Макєєв зазначив, що перевізники вже подали до міськради розрахунки щодо можливої вартості проїзду. Вона становить від шести до восьми гривень.

– Якщо такий тариф не влаштовує виконком, то міська рада має відшкодовувати витрати перевізників, як це роблять у КП “Черкасиелектротранс”, – переконаний пан Валерій.

Юрист зазначив, що якщо в четвер міська влада не ухвалить рішення про укладення тимчасових угод, перевізники перейдуть до інших варіантів дій. Яких саме, адвокат уточнювати не захотів.

Нагадаємо, сьогодні черкаський міськвиконком не затвердив підняття вартості проїзду у маршрутках до 5 гривень. Міський голова Анатолій Бондаренко так прокоментував ситуацію:

– Підвищення можливе в тому випадку, коли жителям Черкас будуть надавати якісну послугу. Тому не треба шантажувати міську владу страйком, тим сам плюючи в обличчя містянам. Якщо перевізники готові до конструктивного діалогу – будь ласка, чекаємо.

Залиште коментар