Економ з е-квитком! Плати за проїзд у Черкасах лише 9 грн з карткою Visa

У червні пасажири під час безконтактної оплати проїзду карткою Visa платитимуть за проїзд єдину ціну у всіх видах громадського транспорту міста – всього 9 грн. Про це повідомили у компанії “СТТ”.

“Ми, “Smart Ticket Technology”, разом з нашим партнером міжнародною компанією платіжних технологій Visa продовжуємо дію знижки, адже бачимо і цінуємо бажання черкащан та гостей міста отримувати зручну, прозору та сучасну можливість оплатити за проїзд. Бажаємо вам вдалих поїздок і віримо в перемогу України!

Пропозиція діє до кінця місяця, або до вичерпання акційних коштів
Щоб заощаджувати пасажиру достатньо оплатити проїзд банківською карткою Visa (або іншим ґаджетом із підтримкою безконтактної оплати) через валідатор, а система автоматично порахує вартість проїзду у 9 грн.
Врахуйте, що однією банківською карткою (або іншим пристроєм з функцією NFC) можна оплатити проїзд лише для одного пасажира.
Якщо ж у пасажирів є запитання чи зауваження щодо роботи системи, звертайтеся на Гарячу лінію: 0 800 300 844″, – інформує компанія “СТТ”.

Нагадаємо, запровадження е-квитка у Черкасах реалізується в межах співпраці Черкаської міської ради з інвестором із впровадження АСООП “Smart Ticket Technology” та за підтримки міжнародної компанії платіжних технологій Visa.

Залиште коментар