Аудитори Черкащини забезпечили відшкодування 3 млн грн втрат

Аудитори Черкащини забезпечили відшкодування 3 млн грн втрат

Протягом січня – лютого 2017 року фахівці управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 3 млн грн. Про це УНН-Центр повідомили на урядовому порталі.

За результатами ревізій, перевірок державних закупівель місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ та організацій прийняли п’ять управлінських рішень.

До правоохоронних органів передано матеріали шести контрольних заходів, за якими розпочато одне досудове розслідування та вручено три письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За недотримання законодавства 24 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, одну – до дисциплінарної.

Для запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму більш як 116 млн грн.

Прочитайте ще:

Залиште коментар